Polub mnie!

czwartek, 28 lipca 2016

Wychowanie w mocy Ducha 0-4 lat

Pojawiła się kolejna już książka Sally Hohnberger – Wychowanie w mocy Ducha 0-4 lat. POLECAM!!!

„Teraz, gdy jestem rodzicem, od czego mam zacząć?”

Nic nie może się równać z uczuciem, jakie pojawia się, gdy spoglądasz w oczy swojego nowo narodzonego pierwszego dziecka! Cud stworzenia pomieszany ze świadomością otwierania nowej strony życia napawa cię lękiem. Jaką historię napisze to dziecko? Czy będzie znać i kochać Boga? Czy uczyni świat lepszym miejscem? Czy rodzice mogą mieć na to wpływ w tak wczesnym wieku?

Sally Hohnberger odpowiada donośnym „tak”. W przeciwieństwie do wielu współczesnych poglądów, rodzice mogą uczynić wiele, by kształtować przyszłość swoich maluszków. Szatan chce, byś opóźnił pracę nad rozwojem charakteru dziecka, aż wypisze on swój podpis na karcie jego myśli, uczuć i reakcji. Ale on nie może odnieść zwycięstwa! Możesz położyć solidny fundament pod właściwy charakter w sercu swojego niemowlęcia i małego dziecka. Jak? Będąc rodzicem w mocy Ducha!

Wychowanie w mocy Ducha niemowląt i małych dzieci jest drugą z serii czterech książek Sally. Budując na fundamencie osobistego chodzenia z Bogiem, Sally bada różne aspekty i frustracje związane z wychowywaniem niemowląt i małych dzieci. Używając wielu przykładów z własnego doświadczenia jako matki, babci, przyjaciółki i doradcy, Sally pokazuje, jak w pozytywny sposób kierować sercami naszych maluszków. Bóg jest realny. On jest gotowy służyć ci pomocą i On może dotknąć serca twojego niemowlęcia lub małego dziecka przez ciebie.

O autorce:
Babcia siedmiorga wspaniałych wnucząt, Sally Hohnberger, podróżuje po świecie ze swoim mężem, Jimem, prezentując seminaria na temat życia rodzinnego i autentycznego chrześcijaństwa.
W ramach działalności Fundacji Empowered Living Ministries (www.EmpoweredLivingMinistries.org) Hohnbergerowie prezentowali Boże Słowo w prawie każdym stanie USA i w kilkunastu krajach.
Pozostałe książki Sally to: „Bądź rodzicem w mocy Ducha”, „Wychowanie w mocy Ducha dzieci w wieku 5-12 lat” oraz „Wychowanie w mocy Ducha nastolatków”.

W sprawach zamówień książki należy zwracać się do:

Fundacja Źródła Życia
Budy-Zasłona, ul. Źródlana 1
96-320 Mszczonów
tel./fax 046 857 13 54
tel./fax 046 857 28 99
tel.kom. 602 357 708
tel.kom. 604 821 030
e–mail: biuro@fzz.pl